Thodex’de Aeternity Alımı ve Satımı Nasıl Olur?

Aeternity 2017 yılında piyasaya çıkmış ve o güne kadar kripto para borsalarında karşılaşılan en büyük iki soruna çözüm üreteceğini vaat etmiştir. Bunlar ölçeklenebilirlik ve güvenliktir. Aeternity geliştiricileri akıllı sözleşmelerin, merkezsiz uygulamaların ölçeklenebilirliğini arttıracaklarını, bunu yaparken de güvenliği çok daha üst seviyeye çıkaracaklarını belirtmişlerdir. Bu sayede kripto para dünyasının gelişimine de katkı sunmayı amaçladıklarını aktarmışlardır.

Aeternity ortaya çıktığı günden bu yana çok sıkı bir performans göstermiş ve izlediği yol haritasıyla gelecekte çok daha iyi noktalara geleceğini göstermiştir. Borsalarda AE olarak tanımlanan Aeternity şu an için dünyanın en iyi borsalarında işlem görse de ülkemizde doğrudan alım satımını yapmak mümkün değildir. Fakat bu, işlem yapılamayacağı anlamına gelmiyor. Kripto para borsalarındaki hesaplarınız üzerinden dilerseniz önce Bitcoin al veya Ethereum gibi dijital paralar alabilirsiniz. Hesabınızın karşılığı aldığınız kripto parayı daha sonra Aeternity ile takas yapabilirsiniz. Bu sayede hesabınızda varlığınızı Aeternity olarak tutabilirsiniz. Yine satım yapacağınızda da Aeternity’nin hareketlerini izleyerek önce Bitcoin, Ethereum gibi paralara dönüştürebilir, ardından da Türk Lirasına çevirebilirsiniz.

Aeternity Alım Satımı Yapılabilecek Borsa

Aeternity alım satım işlemleri için ülkemizde kullanabileceğiniz en iyi borsalardan birisi Thodex Dijital Para Borsasıdır. Thodex kullanıcılarına onlarca kripto para ile işlem yapma fırsatı veriyor ve siteye ücretsiz üyelik kaydı oluşturabiliyorsunuz. Hesap oluşturduktan sonra adınıza bir sanal para cüzdan tanımlanıyor ve şirketin hesabının olduğu bütün bankalardan, günün her saati cüzdanınıza para aktarabiliyorsunuz. Site, çift katmanlı güvenlik duvarı kullanıyor ve bu sayede bütün kişisel bilgileriniz, yatırımlarınız güven altında oluyor.

Merak ettikleriniz ve takıldığınız noktalarda hiçbir mesai kavramı olmadan canlı destek hattına müracaat edebiliyorsunuz. Destek alabiliyorsunuz. Oldukça kolay ve anlaşılır bir ara yüz ile karşınıza çıkıyorlar. Bu sayede bütün işlemlerinizi zorlanmadan yapabiliyorsunuz. Kripto paraların anlık değerlerini, son yirmi dört saat içerisindeki en düşük, en yüksek değerlerini, işlem hacimlerini, fiyat grafiklerini ve çok daha fazlasını görebiliyorsunuz. Yatırımlarınızı hızlı ve güvenli şekilde planlayıp kripto paraların hareketlerine göre yatırımlarınızı yönlendirebilirsiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir